Løitenstevnet er et omfattende stevne, noe hele 353 starter vitner om.

Anne Ingeborg Sogn Øiom fra Randsfjord skytterlag fortsetter der hun slapp i fjor. I Løitenstevnet vant hun 200 meteren etter omskyting med John Arild Knapp fra Vestre Toten.

Begge skytterne hadde 348 poeng.

I 300 metersstevnet var det Løitens Dag Lien som satte standarden i første lag med 347 poeng. Han vant med det vandrepokalen i mesterskapet til odel å eie ved å ta sitt tredje napp i vandrepokalen.

Her er resultatene:

Løitenstevnet

Mesterskap 300m:

Klasse 3-5: 1. Dag Lien, Løiten (5) 347, 2. Ole Magnus Bakken, Løiten (5) 346, 3. Thomas Krågtorp, Råde (5) 345, 4. Vidar Offigstad, Løiten (5) 345, 5. Lars David jr. Øvrum, Nannestad (5) 345

V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 346, 2. Trond Nygård, Nes/Hovind 340, 3. Karl Emil Grina, Tingelstad 340

Klasse 1: 1. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 241, 2. Knut Arne Berntsen Antonsen, Stange og Romedal 233

Klasse 2: 1. Dag Sørum, Søndre Land 335, 2. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 330, 3. Joakim Engen, Snertingdal 323

Odd Skøiens mesterskapspokal: 1. Dag Lien, Løiten (5) 347, 2. Ole Magnus Bakken, Løiten (5) 346, 3. Thomas Krågtorp, Råde (5) 345

Mesterskap 200m:

Klasse 1: 1. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 248, 2. Thorstein Langseth, Stange og Romedal 242, 3. Knut Arne Berntsen Antonsen, Stange og Romedal 240

kl. V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 249, 2. Oddvar Staxrud, Tingelstad 247, 3. Sven Tore Tråseth, Lismarken 247, 4. Egil Kristiansen, Lunner 246, 5. Terje Holm, Søndre Land 246

kl. 2: 1. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 239, 2. Åse Berit Solbakken Leine, Lismarken 239, 3. Kirsten Sørli, Greipstad 238

Ag3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 231

HK416: 1. Ove Johansen, Fma 234

Løitenpokalen: 1. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 2. Wenke Blien, Flikka 248, 2. Thomas Krågtorp, Råde 248, 2. Katrine Lund, Jondalen 248, 5. John Arild Knapp, Vestre Toten 248

Klasse 3-5: 1eo. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 348, 2eo. John Arild Knapp, Vestre Toten (5) 348,3. Wenke Blien, Flikka (5) 348, 4. Ole Magnus Bakken, Løiten (5) 347, 5. Jan- Eivind Skjæret, Jordet og Tenaasen (5) 346, 6. Magnus Bjerke, Høland/Bjørkelangen (5) 346, 7. Katrine Lund, Jondalen (5) 346

Ola Karlsens Minnepokal: 1eo. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord (5) 348, 2eo. John Arild Knapp, Vestre Toten (5) 348, 3. Wenke Blien, Flikka (5) 348

Mesterskap 100m:

Rekrutt: 1. Jens Østli, Tangen 348, 2. Eirik Strøm, Blaker 347, 3. Ola Strand Nystuen, Løiten 347

Eldre rekrutt: 1. Øystein Breden, Otta 350, 2. Marius Granberg, Fet 350, 3. Ida Andreassen Berg, Sørskogbygda 350

Junior: 1. Hanna Synnøve Huser, Blaker 349, 2. Øyvind Lauritzen, Sørskogbygda 349, 3. Jens Olav Lindberg, Nord-Odal 349, 4. Aleksander Bech Lund, Båstad 349

Eldre Junior: 1. Viktor Rasmussen, Løiten 337

V65: 1. Arvid Meek, Skarpskytten 350, 2. Terje Hågensen, Stange og Romedal 350, 3. Helge Svarstad, Blaker 350

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Thorbjørn Andresen, Blaker 350, 2. Tore Hartz, Elverum 350, 4. Erik Jødahl, Blaker 350, 5. Per Olav Holden, Jordet og Tenaasen 350, 6. Gunnar Skjæret, Jordet og Tenaasen 350, 6. Kåre Strøm, Blaker 350, 8. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 350, 9. Jon H.F. Bredesen, Eidsvoll Verk 350

Børspokalen: 1. Hanna Synnøve Huser, Blaker 349, 2. Øyvind Lauritzen, Sørskogbygda 349, 3. Jens Olav Lindberg, Nord-Odal 349, 4. Aleksander Bech Lund, Båstad 349

Hovedskyting 300m:

Løiten Almennings vandrepremie: 1. Dag Lien, Løiten 247, 2. Ole Magnus Bakken, Løiten 246, 3. Thomas Krågtorp, Råde 246

Sparebanken-Hedmark – Løtens vandrepremie: 1. Dag Lien, Løiten 100, 2. Erland Ødegård, Tingelstad 99, 3. Thomas Krågtorp, Råde 98

Klasse 1: 1. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 241, 2. Knut Arne Berntsen Antonsen, Stange og Romedal 233

Klasse 2: 1. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 239, 2. Dag Sørum, Søndre Land 239, 3. Joakim Engen, Snertingdal 229, 4. Andreas Svardahl, Blaker 226

Klasse 3: 1. Kasper Kristoffersen, Skedsmo 236, 2. Frode Lund, Blaker 232, 3. Kåre Morten Tangen, Jordet og Tenaasen 220, 4. Per Olav Tangen, Tingelstad 218, 5. Edvard Hammersgård, Skedsmo 209, 6. Ken Viggo Hansen, Skedsmo 207

Klasse 4: 1. Lars Næprud, Lillehammer 239, 2. Henrik Oppen, Oslo Østre 237, 3. Kent Inge Løvaas, Snertingdal 236, 4. Kjersti Quande Haugen, Skedsmo 236, 5. Odd Ivar Sæther, Blaker 233, 6. Pål Kristian Kværneng, Løiten 231, 7. Bjørn Marius Johnsen, Nord-Odal 226, 8. Chaney W. Sætre, Hildre og Brattvåg 223, 9. Terje Øvergård, Jordet og Tenaasen 221, 10. Jorunn Ospedal Vallestad, Oslo Østre 214

Klasse 5: 1. Dag Lien, Løiten 247, 2. Ole Magnus Bakken, Løiten 246, 3. Thomas Krågtorp, Råde 246, 4. Lars David jr. Øvrum, Nannestad 246, 5. Vidar Offigstad, Løiten 245, 6. Magnus Bjerke, Høland/Bjørkelangen 243, 7. Jan-Eivind Skjæret, Jordet og Tenaasen 242, 8. Erland Ødegård, Tingelstad 241, 9. Arnold Slåen, Rælingen 241, 10. Bent Ove Løvåsen, Trysil 240, 11. Sverre Brovoll, Oslo Østre 239, 12. Bjarne Muri, Oslo Østre 239, 13. Nils Kåre Midtflå, Rælingen 239, 14. Morten Velo, Ringerike 239, 15. Nils Thomas Valand, Oslo Østre 239, 16. Tore Johansen, Oslo Østre 237, 17. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 237, 18. Arne Erik Christophersen, Lismarken 236, 19. Kurt Eirik Bekkevold, Oslo Østre 236, 20. Henry Håkansson, Eda Skyttegille 236, 21. Steinar Rudseter, Blaker 235, 22. Fredrik Thyberg, Edsbjørke Skytteforening 233, 23. Einar Myki, Løiten 231, 24. Einar Furuseth, Lismarken 230, 25. Amund Ødegård, Tingelstad 228, 26. Lars Guldbrandsen, Eidskog 225

Klasse V55: 1. Oddvar Staxrud, Tingelstad 246, 2. Trond Nygård, Nes/Hovind 245, 3. Karl Emil Grina, Tingelstad 245, 4. Arne Ånneland, Oslo Østre 242, 5. Hans Bech, Tingelstad 241, 6. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 240, 7. Terje Holm, Søndre Land 240, 8. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 239, 9. Tore Grina, Tingelstad 237

Klasse AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 232

Hovedskyting 200m:

Løitenpokalen: 1. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 2. Wenke Blien, Flikka 248, 2. Thomas Krågtorp, Råde 248, 2. Katrine Lund, Jondalen 248, 5. John Arild Knapp, Vestre Toten 248

 

Klasse 1: 1. Amund Myrheim, Jordet og Tenaasen 248, 2. Thorstein Langseth, Stange og Romedal 242, 3. Knut Arne Berntsen Antonsen, Stange og Romedal 240, 4. Werner Dambakken, Nord-Odal 237, 5. Frank Tore Berntsen, Brumunddal 235, 6. Anders Brukstuen, Lismarken 235, 7. Stein Ola Engen, Snertingdal 222, 8. Torleiv Oppen, Stange og Romedal 217, 9. Åse Nafstad Ruud, Tangen 205

Klasse 2: 1. Hege Ingrid Sydnes, Blaker 239, 2. Åse Berit Solbakken Leine, Lismarken 239, 3. Kirsten Sørli, Greipstad 238, 4. Joakim Engen, Snertingdal 237, 5. Eli Lunde, Tangen 237, 6. Marianne Myki, Løiten 234, 7. Marcus Flatin, Eidsvoll Verk 233, 8. Dag Sørum, Søndre Land 233, 9. Jonny Dalen, Nord-Odal 232, 10. Hanna Dyrud Tingvold, Tingelstad 230, 11. Anita Utse, Langseth 228, 12. Andreas Svardahl, Blaker 228, 13. Anita Nodland, Beito 227, 14. Arild Amundsen, Bjørnen (Østerdal) 223, 15. Katarina Brandsnes, Eidsvoll Verk 216

Klasse 3: 1. Jørgen Brukstuen, Lismarken 241, 2. Jesper Nilsstua, Raumnes 240, 3. Kasper Kristoffersen, Skedsmo 237, 4. Per Olav Tangen, Tingelstad 235, 5. Odin Arnesen, Eidsvoll Verk 231, 6. Ken Viggo Hansen, Skedsmo 231, 7. Kåre Morten Tangen, Jordet og Tenaasen 228, 8. Even Kjærnåsen, Åsheim 225, 9. Edvard Hammersgård, Skedsmo 216, 10. Geir Ove Leine, Lismarken 186

Klasse 4: 1. Kjersti Quande Haugen, Skedsmo 244, 2. Lars Erik Kristiansen, Lunner 243, 3. Christian Køhl, Elverum 241, 4. Johan Sørli, Greipstad 239, 5. Sondre Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 239, 6. Terje Øvergård, Jordet og Tenaasen 239, 7. Lars Næprud, Lillehammer 238, 8. Ola Rønningen, Ringebu og Fåvang 237, 9. Bjørn Marius Johnsen, Nord-Odal 237, 10. Odd Ivar Sæther, Blaker 236, 11. Frank Nordhagen, Elverum 236, 12. Chaney W. Sætre, Hildre og Brattvåg 236, 13. Pål Kristian Kværneng, Løiten 235, 14. Henrik Oppen, Oslo Østre 234, 15. Anne Beate Engebretsen, Øvre Rendal 234, 16. Øystein Rønningen, Østre Gausdal 234, 17. Ole Brukstuen, Lismarken 234, 18. Frank Willy Lie Bråten, Trysil 233, 19. Benny Erik Husåsfallet, Skogbygden 231, 20. Kent Inge Løvaas, Snertingdal 231, 21. Morten Hamar Svendsrud, Tingelstad 229, 22. Randi Karoliussen, Levanger og Frol 229, 23. Tore Hoff, Tingelstad 227, 24. Ken Roger Stø, Vinstra 222, 25. Sigrid Indrebø Haakonsen, Sørskogbygda 219, 26. Håkon Opaker, Skogbygden 219, 27. Anniken Moseng Ryen, Dalsbygda 215, 28. Roger Voll, Nord-Odal 204

Klasse 5: 1. Anne Ingeborg Sogn Øiom, Randsfjord 248, 2. Wenke Blien, Flikka 248, 2. Thomas Krågtorp, Råde 248, 2. Katrine Lund, Jondalen 248, 5. John Arild Knapp, Vestre Toten 248, 6. Ole Magnus Bakken, Løiten 247, 7. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 247, 8. Magnus Bjerke, Høland/Bjørkelangen 246, 9. Jan- Eivind Skjæret, Jordet og Tenaasen 246, 10. Bent Ove Bredal Løvåsen, Trysil 246, 11. Sindre Nordvik, Løiten 245, 12. Vidar Offigstad, Løiten 245, 13. Sverre Brovoll, Oslo Østre 245, 13. Øystein Johnsen, Stange og Romedal 245, 13. Roger Ottosen, Vestre Toten 245, 16. Peter Sørli, Søgne 245, 17. Trond Bråten, Nord-Odal 244, 18. Nils Kåre Midtflå, Rælingen 244, 19. Bjarne Muri, Oslo Østre 243, 20. Lars David jr. Øvrum, Nannestad 243, 21. Arne Erik Christophersen, Lismarken 243, 22. Dag Lien, Løiten 243, 23. Lars Bugge, Oslo Østre 243, 23. Henry Håkansson, Eda Skyttegille 243, 25. Simen Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 243, 26. Halvor Thrane Svendsen, Rælingen 242, 27. Tore Johansen, Oslo Østre 242, 28. Sverre Frøshaug, Løiten 242, 28. Erland Ødegård, Tingelstad 242, 30. Per Anders Gjørsli, Løiten 242, 31. Øyvind Haugen, Urskog 241, 32. Anton Rudland, Ringebu og Fåvang 241, 33. Odd Ivar Pedersen Lang-Ree, Elverum 241, 34. Lars Guldbrandsen, Eidskog 241, 35. Ingeborg Lundby, Løiten 241, 36. Einar Myki, Løiten 240, 37. Nils Thomas Valand, Oslo Østre 240, 38. Sveinung Eide Hansen, Torsnes 239, 39. Terje Brustad, Langseth 239, 40. Kristoffer Øibakken, Åsheim 239, 41. Hans Solbrekken Ruud, Etnedal 239, 42. Amund Ødegård, Tingelstad 239, 43. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal 239, 44. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang 238, 45. Morten Støen, Randsfjord 238, 46. Frank Odden, Løiten 238, 47. Fredrik Thyberg, Edsbjørke Skytteforening 238, 48. Hans Kristian Lundby, Løiten 238, 49. Steinar Rudseter, Blaker 237, 50. Anders Nedgården, Sørskogbygda 237, 51. Einar Furuseth, Lismarken 236, 52. Arnold Slåen, Rælingen 234, 53. Thomas R. Kristiansen, Lunner 234, 54. Kurt Eirik Bekkevold, Oslo Østre 233, 55. Morten Velo, Ringerike 232, 56. Rune Flikkerud, Nord-Odal 231, 57. Anita Lundby, Løiten 230, 58. Terese Maristad, Øvre Målselv 221

Klasse V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 249, 2. Oddvar Staxrud, Tingelstad 247, 3. Sven Tore Tråseth, Lismarken 247, 4. Egil Kristiansen, Lunner 246, 5. Terje Holm, Søndre Land 246, 6. Steinar Dalby, Aasveen 245, 6. Trond Nygård, Nes/Hovind 245, 8. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk 245, 9. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land 244, 10. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk 244, 11. John Arne Arvesen, Stange og Romedal 244, 12. Hans Bech, Tingelstad 243, 13. Knut Steinar Bråten, Søndre Land 243, 14. Hans O Kveli, Oslo Østre 243, 15. Erik Skaug, Åsheim 243, 16. Per Egil Storsveen, Løiten 242, 17. Karl Emil Grina, Tingelstad 242, 18. Kurt Birger Vatle, Langseth 242, 19. Arne Ånneland, Oslo Østre 241, 20. Tore Grina, Tingelstad 239, 21. Heikki Holt, Eidsvoll Verk 238, 22. Ove Johansen, Vestre Toten 238, 23. Bjørn Cato Djupnes, Gjøvik og Brusveen 237, 24. Ingvar Magne Høye, Øvre Rendal 237, 25. Fritjof Dæhlen, Gjøvik og Brusveen 235

Klasse AG3: 1. Jo Ivar Løvseth, Løiten 231

Klasse HK416: 1. Ove Johansen, Fma 234

Hovedskyting 100m:

Klasse NU: 1. Amund Holen Berge, Ringebu og Fåvang 214, 2. Kevin Grindahl Lund, Løiten 204, 3. Erik Aleksander Hansen Hagen, Tingelstad 245, 4. Sondre Jakobsen Engem, Løiten 196, 5. Nicolai N. Kristiansen, Nannestad 240, 6. Jonas Søvik Pettersen, Eidsvoll Verk 225, 7. Audun Sonflå, Tingelstad 231, 8. Anna Holmseth Sætre, Jordet og Tenaasen 235, 9. Christian Bråten Triggs, Løiten 225, 10. Magnus Østhagen, Løiten 230, 11. Leonard Øverås, Jordet og Tenaasen 227

Klasse R: 1. Jens Østli, Tangen 248, 2. Eirik Strøm, Blaker 248, 3. Markus Lauritzen, Sørskogbygda 248, 3. Ola Strand Nystuen, Løiten 248, 5. Trygve Foss Mathisen, Blaker 248, 6. Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal 245, 7. Marcus Bergsten, Skogbygden 245, 8. Aleksander Myrheim, Jordet og Tenaasen 244, 9. Sigurd Berntsen, Brumunddal 244, 10. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang 243, 11. Aleksander Arnesen, Tangen 236, 12. Tuva Meluken, Blaker 236, 13. Leander Bakke, Viken (Opland) 231, 14. Ina-Sophie Flatin, Eidsvoll Verk 226, 14. Otilie Øverås, Jordet og Tenaasen 226

Klasse ER: 1. Øystein Breden, Otta 250, 2. Marius Granberg, Fet 250, 2. Aurora Beate Myrset, Elverum 250, 4. Ida Andreassen Berg, Sørskogbygda 250, 5. Håkon Foss Mathisen, Blaker 249, 6. Oda Flikkerud, Nord-Odal 249, 7. Andre Sletli, Tangen 249, 8. Benedicte C. Bergstrøm, Nord-Odal 248, 9. Eline Øverås, Jordet og Tenaasen 248, 10. Martin Myhre, Elverum 246, 11. Sander Moland, Blaker 246, 12. Magnus Østmodalen, Nord-Odal 246, 13. Martin Mostulien, Tangen 245, 14. Tuva Bakke, Viken (Opland) 245, 15. Marius Korsen, Gjøvik og Brusveen 244, 16. Eva Angela Bårdseng, Skogbygden 244, 17. Ingeborg Engebretsgård, Åsheim 241, 18. Siri-Anne de Voogd, Eidsvoll Verk 240, 19. Viktoria Ødegård, Nannestad 236, 20. Kevin Nerlien, Nannestad 236, 21. Jakop Ødegård Larsen, Åsheim 231, 22. Ole Anders Sjøli, Løiten 230, 23. Andrea Lundsbakken, Stange og Romedal 221

Klasse J: 1. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker 249, 1. Kjersti Johanne Sjøli, Løiten 249, 3. Hanna Synnøve Huser, Blaker 249, 4. Jens Olav Lindberg, Nord-Odal 249, 5. Jenny R Lund, Blaker 249, 6. Øyvind Lauritzen, Sørskogbygda 249, 6. Aleksander Bech Lund, Båstad 249, 8. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang 248, 9. Jostein Kjernli, Østre Gausdal 248, 10. Sander Harildstad, Lismarken 247, 11. Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang 247, 12. Maud Elise B. Grønberg, Tingelstad 247, 13. Oda Andreassen Berg, Sørskogbygda 247, 14. Henrik Embretsen, Åsnes 247, 15. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang 246, 15. Ingrid Jensløkken, Blaker 246, 17. Simen Karinus Lang-Ree, Sørskogbygda 246, 17. Ola Myki, Løiten 246, 19. Maria Indiane Rønningen, Ringebu og Fåvang 245, 20. Hans Peder Linnerud, Vestre Toten 245, 21. Sigurd Opsahl Gjermshus, Nord-Odal 245, 22. Lars Gulbrandsen Lilleng, Råde 244, 22. Ruben Myrset, Elverum 244, 24. Amund Wardberg Høiby, Lismarken 244, 25. Marte Marie Engebretsgård, Åsheim 243, 26. Lars Magne Lundby, Løiten 240, 27. Daniel Østgård, Åsnes 240, 28. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang 239, 29. Eskil Myhre, Vestre Toten 238, 30. Sindre Meluken, Blaker 238, 31. Simen Roko Krogstie, Åsnes 238, 32. Sofia Fallås, Åsnes 238, 33. Stine Sletli, Tangen 238, 34. Espen Nedgården, Sørskogbygda 235, 35. Vetle R. Engen, Snertingdal 234, 36. Syver Gylstrøm Bakstad, Stange og Romedal 221

Klasse EJ: 1. Viktor Rasmussen, Løiten 237

Klasse NV: 1. Susanna Dewi de Voogd, Eidsvoll Verk 241, 2. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra 233

Klasse V65: 1. Arvid Meek, Skarpskytten 250, 2. Harald Løkra, Fåberg 250, 3. Terje Hågensen, Stange og Romedal 250, 4. Helge Svarstad, Blaker 250, 5. Kjell Vestmo, Trysil 250, 6. Harald Buuer, Spydeberg 249, 7. Torbjørn Halvorsen, Øvre Rendal 249, 7. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 249, 9. Jon Arne Løvseth, Tangen 249, 10. Bjørn Tore Stø, Vinstra 249, 11. Knut Løvåsen, Trysil 249, 12. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal 248, 12. Tille Skogsrud, Tangen 248, 12. Åge Sætre, Løiten 248, 15. Tor Lillemoen, Brumunddal 248, 16. Karsten Kjernåsen, Trysil 247, 17. Åge Steinslett, Fåberg 247, 18. Kjell Løvåsen, Trysil 246, 19. Ole Bergene, Etnedal 246, 20. Finn Olav Nordli, Tingelstad 245, 21. Arne Rogne, Øystre Slidre 244, 22. Knut Nordnes, Nordskogbygda 244, 23. John Einar Gulbrandsen, Eidskog 241, 24. Gunnar Laurhammer, Eidsvoll Verk 236

Klasse V73: 1. Thorbjørn Andresen, Blaker 250, 2. Tore Hartz, Elverum 250, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 4. Erik Jødahl, Blaker 250, 5. Gunnar Skjæret, Jordet og Tenaasen 250, 5. Kåre Strøm, Blaker 250, 7. Hans K. Engen, Snertingdal 250, 7. Per Olav Holden, Jordet og Tenaasen 250, 9. Jon H.F. Bredesen, Eidsvoll Verk 250, 9. Ole Jan Engeli, Vestre Toten 250, 9. Oddvar Tangen, Tingelstad 250, 12. Bernt Rønningen, Fåberg 249, 13. Odd Arne Køhl, Elverum 249, 13. Finn Tøraasen, Jordet og Tenaasen 249, 15. Rolf Lutnæs, Trysil 248, 16. Karstein Skundberg, Tynset 248, 17. Arne Helseth, Tangen 248, 18. Arild Skogheim, Eidet 248, 19. Terje Mikalsen, Tangen 247, 20. Øivind Mørk, Oslo Østre 247, 21. Sigbjørn Nystuen, Øvre Rendal 247, 22. Aage Nordhagen, Brumunddal 247, 23. Leif Grøndahl, Løiten 246, 24. Martin Ottershagen, Jordet og Tenaasen 246, 25. Arnold Olsen, Osen 245, 26. Halvor Berger, Bjørnen (Østerdal) 245, 26. Pål Finstad, Øvre Rendal 245, 26. Ole Andreas Reistad, Aasveen 245, 29. Arild Brattvoldsengen, Stange og Romedal 244, 30. Oddvar Grønlien, Stange og Romedal 244, 31. Per Ola Engernes, Eidet 243, 32. Thor Erik Storholm, Osen 242, 33. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen 242, 34. Trond Sætre, Trysil 241, 35. Hans-Peter Jacobsen, Rauhella 239, 36. Erik Hamre, Eidskog 238