Gå til sidens hovedinnhold

Langrenn

Artikkelen er over 13 år gammel

Resultater fra Haugsbygd IFs karusellrenn på Ringkollen:

J4

Frida Bekkedal Haugsbygd IF, Karen Ormstad Meier IL Holeværingen

G4

Karl Herman Hole Olsen Haugsbygd IF

J5

Vilde Myhre Haugsbygd IF, Nina Johnsrud NUIL, Christina Rohr Slåtto IL Holeværingen, Maren Dagby Bårnås Luke The Drifters Running Team, Nora Fjelldal Larsson Heradsbygda IL, Kristin Kittelsby Føyland IL Holeværingen

G5

Sivert Krangnes Ådal IL, Andreas Pjåka NUIL, Stein Ås Stræte Haugsbygd IF G5

J6

Eline Jørgesen NUIL, Ylva Saxrud Heradsbygda IL, Selma Steinsvik IL Holeværingen

G6

Aleksander Jakobsen Holeværingen, Andre Thorsen IL Holeværingen, Eirik Hannestad Holeværingen

J7

Sunniva Skarstein IL Holeværingen, Malin Edwin IL Holeværingen, Sigrid Løberg Holeværingen, Ingrid Bargan Ådal IL, Live Bergan Ådal IL, Tuva Ås Stræte Haugsbygd IF

G7

Simen Sælid Haugsbygd IF, Sivert Dørum Langerud IL Holeværingen, Vetle Fredriksen Moan Holeværingen, David Ormstad Meier IL Holeværingen, Peder Nøklebye Lian IL Holeværingen, Sigurd Rian Frengstad IL Holeværingen, Håkon Heggelien IL Holeværingen

J8

Emilie Frøhaug IL Holeværingen 00:07:42, Emma Gahre IL Holeværingen 00:06:58, Fanny Rohr Slåtto IL Holeværingen 00:07:04, Hedda Heiberg IL Holeværingen 00:06:44, Ingeborg Austlid Grov Haugsbygd IF 00:10:05, Ingvild Holst NUIL 00:06:53, Julie Bach-Øren Haugsbygd IF 00:11:10, Kaia Bakken NUIL 00:11:53, Maren Høieggen NUIL 00:07:47, Mari Thoresen IL Holeværingen 00:08:31, Maria Fjelldal Larsson NUIL 00:08:11, Tuva Annette Knudsen Holeværingen 00:08:38, Åse Snildal Engen Hytteplan 00:07:35

G8

Anders Myhre Haugsbygd IF 00:06:19, Christian Stiksrud Haugsbygd IF 00:07:56, Cornelius Slåtte Frediksen Holeværingen 00:09:32, Fredrik Grønlund Haugsbygd IF 00:06:52, Håkon Gandrud IL Holeværingen 00:08:26, Håkon Rolfsøn NUIL 00:08:16, Isak Rohr Torp IL Holeværingen 00:09:40, Kolbjørn Sønsteby Svendsen Haugsbygd IF G8 00:07:32, Kristian Kammerud Haugsbygd IF 00:06:22, Lars Marius Gravseth NUIL G8 00:09:28, Magnus Bjerkestrand Eid Haugsbygd IF 00:07:26, Peter Brandenberger Haugsbygd IF 00:08:00, Samuel Haugeto IL Holeværingen 00:07:24, Tommy Stenberg Holeværingen 00:09:02, Vetle Grønnevik Stangstuen Hønefoss SSK 00:06:12. Ådne Nordbø NUIL 00:06:33

J9

Camilla Langdalen Holeværingen 00:08:56, Elisabeth Sollien Holeværingen 00:13:39, Ida Sakserud Heradsbygda 00:10:22, Ingrid Bukten Ringkollen 00:11:33, Kristina Nedic NUIL 00:19:21, Maren Søberg Korgerud Ådal 00:10:42, Stine Rindal NUIL 00:14:52

G9

Andreas Daus Ringkollen 00:13:07, Axel Carlsen Haugsbygd IF 00:08:52, Georg Ormstad Meier Holeværingen 00:11:14, Harald Kittelsby Søyland Holeværingen 00:14:15, Lars Ola Dørum Langerud Holeværingen 00:09:38, Magnus Dragnes Holeværingen 00:13:04, Mattis Finjarn Thorvaldsen Holeværingen 00:08:30, Mattis Hansen Åmodt Holeværingen 00:12:35, Peder Moi Alme Haugsbygd 00:10:08, William Rohr-Torp Holeværingen 00:12:44

J10

Annette Jørgensen NUIL 00:10:32, Live Tolpinrud NUIL 00:15:11, Mari Johnsrud NUIL 00:09:26, Mia Finjarn Thorvaldsen Holeværingen 00:08:24, Nora Heiberg Holeværingen 00:09:28, Rachel Steinsvik Holeværingen 00:15:19, Sanna Breili Holeværingen 00:14:36

G10

Anders Løset Holeværingen 00:08:45, Aslak Groseth Holeværingen 00:07:56, Herman Dragnes Holeværingen 00:09:58, Magnus Thomassen Haugsbygd IF 00:12:35, Rikard Kammerud Haugsbygd IF 00:10:11, Robin Stenberg Holeværingen 00:12:18, Sivert Bukten Ringkollen 00:08:44, Sivert Sælid Haugsbygd IF 00:09:01, Vetle Vestrum NUIL 00:08:44

J 11

1 Ingrid Nordbø NUIL 00:08:57, 2 Birte Miriam Høglund Selte NUIL 00:09:54, 3 Sofie Elviken Strand NUIL 00:10:40, 4 Ida Kristine Løvbrøtte Haugsbygd IF 00:11:08

G11

1 Einar Frøhaug Holeværingen 00:07:21, 2 Severin Bentzen Korgerud Ådal 00:07:31, 3 Eirik Grønnevik Stangstuen Hønefoss ssk 00:07:32, 4 Christian Pjåka NUIL 00:07:36, 5 Alf Martin Dolmen Hammerstad NUIL 00:08:16, 6 Sebastian Haugeto Holeværingen 00:08:22, 7 Ove Sønsteby Haugsbygd IF 00:08:33, 8 Sondre Sagnes Haugsbygd IF 00:08:35, 9 David Flagstad Ådal 00:08:44, 10 Sondre Myhre Haugsbygd IF 00:08:51, 11 Simen Walbækken Tangen NUIL 00:09:05, 12 Torstein Mårdalen Haugsbygd IF 00:09:47, 13 Eirik Gandrud Holeværingen 00:09:50, 14 Anders Sollien Holeværingen 00:09:56, 15 Aksel Adelsten Klever Holeværingen 00:10:07, 16 Ruben Skretting Haugsbygd IF 00:10:30, 17 Toralv Røberg Holeværingen 00:12:53, 18 Michael Breien Holeværingen 00:16:45

J12

1 Margrehe Pjåka NUIL 00:07:33, 2 Julie Breili Holeværingen 00:07:35, 3 Hanne Tangen NUIL 00:09:03, 4 Gunda Sandli NUIL 00:09:14

G12

1 Olav Johnsrud NUIL 00:07:34, 2 Tor Stein Andersen NUIL 00:08:45, 3 Johannes Skarstein Holeværingen 00:08:53

J13

1 Nora Gravdahl Haugsbygd IF 00:14:46

G13

1 Sigurd Johnsen Haugsbygd IF 00:13:36, 2 Sigurd S Svendsen Haugsbygd IF 00:13:43, 3 Ulrik Thomassen Haugsbygd IF 00:14:24, 4 Magnus Rolfsøn NUIL 00:16:22, 5 Oskar Frisvold Haugsbygd IF 00:17:03, 6 Haavard Vestrum Norderhov 00:17:32, 7 Stian Elviken Strand NUIL 00:17:42