Gabriel Rasch med 33.plass på andre etappe.
Det beste bildet premieres med et fleksibelt stativ.
KONKURRANSEN ER AVSLUTTET
Se alle vinterbildene her
Klarer du å feste julestemningen på film, kan du vinne et digitalkamera med stativ i julefotokonkurransen på ringblad.no.
KONKURRANSEN ER AVSLUTTET
Se alle bidragene her
Har du bilder fra din nyttårsfeiring? Send dem til ringblad.no
Se lesernes bilder| Publisert 08.02.2010 kl 19:46 Oppdatert 09.02.2010 kl 17:00 |
Cerélo-rytteren Gabriel Rasch ble beste nordmann på den andre etappen av Qatar rundt mandag. Rasch blel nummer 33 på den 147 kilometer lange etappen. Han kom 3 minutt og 33 sekunder bak vinneren Geert Steurs.
- -Jeg er ikke helt fornøyd. I starten var jeg med i første gruppen, men jeg klarte ikke å ligge der, og datt ned til gruppen bak. Der var det forholdsvis greit å være og jeg hang med inn til mål, sier Rasch til syklingensverden.com.
Sammenlagt ligger Rasch nå på 37.plass, 4.36 bak Steurs, som også leder sammenlagt.
Vitner meldte fra til politiet etter den merkelige bilkjøringen i Hønefoss.Les mer
- Ingen snakker om posttraumatisk stress syndrom her nede, forteller nødhjelpsarbeider Lisbeth Gronert fra Ringerike. Hun har skrevet brev hjem fra Haiti.
De nye HBK-draktene skal endelig vises fram, og HBK håper på rundt 300 tilskuere. Det er klart for kickoff til Tippeligaen - på Alfred.Les mer
Rundt 200 bøssebærere fra årets russekull går fra dør til dør mellom 17 og 19 i kveld. Les mer
En polsk lastebil ble stående og sperre veien på Begnamoen torsdag. Les mer
Kalenderen fra iRingerike.no | ||
Nye leserbilder | ||
94 påmeldte på hopp- og langrenn og 12 i Godokkrennet var akkurat det IF Tyristubben ønsket seg da de søndag arrangerte skifest ved klubbhuset på Tyristrand.
Se bildene her