Tord Asle Gjerdalen klar for verdenscuprennet i svenske Gällivare neste helg.
Det beste bildet premieres med et fleksibelt stativ.
KONKURRANSEN ER AVSLUTTET
Se alle vinterbildene her
Klarer du å feste julestemningen på film, kan du vinne et digitalkamera med stativ i julefotokonkurransen på ringblad.no.
KONKURRANSEN ER AVSLUTTET
Se alle bidragene her
Har du bilder fra din nyttårsfeiring? Send dem til ringblad.no
Se lesernes bilder| Publisert 17.11.2008 kl 15:37 Oppdatert 17.11.2008 kl 16:10 |
Gjerdalen sto over rennet i fri teknikk på Beitostølen lørdag, men kom på en 12. plass i det klassiske renent søndag. Det holdt til en plass på verdenscuplaget, som ble offentliggjort mandag.
Også Geir Ludvig Aasen Ouren, Chris Jespersen, Morten Eilifsen, Tore Ruud Hofstad, Petter Northug jr. Martin Johnsrud Sundby, Roger Aa Djupvik og Eldar Rønning er tatt ut blant herrene, mens Marit Bjørgen, Therese Johaug, Vibeke Skofterud, Kristin Størmer Steira, Marte Kristoffersen, Kristin Mürer Stemland, Ingri Aunet Tyldum og Agneta Åsheim reiser til Sverige med damelandslaget.
Aalesund vant 2-0 og var mest effektive på AKA Arena da Hønefoss debuterte på hjemmebane i Tippeligaen.
AaFK TOK LEDELSEN MED EN GANG: Les hele kampreferatet her
Det ble helt magisk på Byscenen søndag kveld, da også Mark Read helt overraskende dukket opp og overtok et par av låtene Christian Ingebrigtsen skulle synge.
Hvis du bor et sted mellom Jevnaker og Brandbu kan det være en idé å sjekke om postkassen din henger der den skal.Les mer
Fans fra Ålesund kledd i oransje og blått synes det var få svart- og grønnkledde å se i sentrum før avspark på AKA Arena.
FOR LAV FOTBALLFEBER I HØNEFOSS? Si din mening her
SE KAMPEN LIVE: Følg HBK-AaFK Les mer
Et stopp ved et butikkvindu kan ha berget Katrine Hustvit og sønnen fra alvorlige skader.Les mer
Kalenderen fra iRingerike.no | ||
Nye leserbilder | ||
HBK tapte 2-0 borte om Tromsø i den første kampen i årets eliteserie.
Se bildene her