Vic Tronrud er blitt nytt og friskt.
Vic Tronrud har pusset opp butikken og flyttet dameavdelingen opp, slik at alt er på en flate.
- Tiden var inne for en oppfriskning av butikken, sier Knut Tronrud.
- Nå er det ti år siden forrige oppussing, nesten på dagen faktisk.
- Vi har malt litt, fått inn ny innredning og frisket opp butikkvinduene. Nå har vi et herrevindu, et damevindu og et hvor vi blander dame og herre. Vi har også kledd igjen noen av de gamle vinduene i det gamle venterommet for å utnytte veggplassen bedre.
- Prøverommene er nye og flere siden vi har dame og herre på samme plan. Tilgjengeligheten er mye bedre, man kommer fint inn med både rullestoler og barnevogner.
- Ikke minst er det spennende for oss som jobber her. Vi har fått en mer tidsriktig og fresh butikk.
- Vi satser fortsatt mest på herredelen men har troen på at salget av dameklær vil øke etter flyttingen fra kjelleren.
- Alt i alt er vi veldig fornøyd med resultatet, avslutter Knut Tronrud.
I 1948 rullet den ut av produksjonlokalene til Hønefoss karosserifabrikk. I 2013 kan den igjen rulle på lokale veier.
SE BÅDE GAMLE OG NYE BILDER AV BUSSEN OG ARBEIDET MED DEN HER Les mer
To ganger hentet HBK opp LSKs ledelser før Rune Bolseth avgjorde kampen like før slutt. SLIK VAR LSK-HBK. Les mer
Sykkelsjef Lars Holm i Ringerike Sykkeklubb er meget godt fornøyd med å ha sikret seg stortalentet Marthe Emilie Skjolden. Les mer
Morten Grøtnes står over årets utgave av sommerrevyen i Hønefoss. Sjekk hvem som overtar. Les mer
I høyden er det bra med snø, men også i lavlandet er forholdene brukbare for å kunne nyte en flott skitur. Les mer
Marius Aasen og Veronica Engan har hatt flere utfordringer i Rally Sweden. Les mer
En måtte sy mens en annen ble fjernet fra Hønefoss sentrum. Dette er bare noe av det som skjedde i sentrum natt til lørdag. Les mer