Syklist bitt av schæfer.
| Mari Persson | |
| Publisert 16.09.2007 kl 17:01 Oppdatert 16.09.2007 kl 18:57 |
En syklist stanset for å snakke med en kvinne som ikke hadde schæferen sin i bånd på et hyttefelt i Vestre Ådal ved 14-tiden lørdag.
Mens han sto over skrevs på sykkelen, angrep plutselig hunden. Mannen, som er fra Bærum, ble bitt i det venstre låret.
Bittet var hardt nok til at han fikk et sår.
Kvinnen hadde vanskeligheter med å få hunden bort fra syklisten. Schæferen eies av en mann, og saken er nå anmeldt.
I protest mot de høye prisene for å få rettighetene til å vise kampen mellom Norge og Island på TV, blir kampen å høre på Kooperativen fredag kveld. Les mer
Utrykkning til Follum fabrikker. Les mer
Uten bolig på Ringerike bruker de opp mot fire timer daglig i buss eller bil for å komme seg til HiBu.
Kalenderen fra Lesernes ringblad | ||
Brudepar | ||
Kalenderen fra Nygift i Ringerikes Blad | ||
Nye leserbilder | ||
Det skulle mer enn regn til for å ødelegge hyggen for små og store som møtte fram til trolsk teater med Krokskogens mektige eventyrskog som de rette kulisser.
Se bildene her
Mange sto klare i porten da loddemarkedet på Eikli skole ble åpnet lørdag.
Se bildene her