Paul Obiefule straffes av Norges fotballforbund.
SYNS DU DET ER RIKTIG AT OBIEFULE FÅR KARANTENE? Si din mening her
Disiplinærutvalger i Norges fotballforbund bestemte onsdag at HBK-spiller Paul Obiefule er ilagt én kamps karantene. Bakgrunnen er gestene nigerianeren gjorde foran LSK-fansen etter at han sikret HBK 1-0-ledelse.
Etter å ha satt ballen forbi Lillestrøm-keeper Stefán Logi Magnússon løp Paul Obiefule mot bortefansen og gjorde en bevegelse med fingeren som om han kuttet over strupen.
LES OGSÅ: - Feiringen ble misforstått
Midtbanespilleren sa etter kampen til Ringerikes Blad at supporterne misforsto feiringen hans.
- Det ble feiltolket, og hadde ingenting med Lillestrøm å gjøre. Det var for meg selv, som et symbol på at mine dårlige dager er over, forteller han.
SYNS DU DET ER RIKTIG AT OBIEFULE FÅR KARANTENE? Si din mening her
Problem transforming sheet: jar:file:/var/jetty/componada/Jetty_0_0_0_0_9002_componada.webapp.war__componada.webapp__.bdff6g/webapp/WEB-INF/lib/componada-xslt-1.178.jar!/xslt/component_xhtml2html.xsl root cause: org.xml.sax.SAXParseException: A DOCTYPE is not allowed in content.
, group
X-Trace-App: [componada ; knata.api.kunder.linpro.no ; Sat Feb 11 22:21:30 CET 2012]
X-Trace-App: [corredor ; grundtal.api.kunder.linpro.no ; Sat Feb 11 22:21:30 CET 2012]
En person omkom da en bil kjørte inn i en fjellvegg og så begynte å brenne fredag morgen. Les mer
Fire personer ble fredag formiddag pågrepet og siktet for grove narkoforbrytelser. Les mer
Morten Grøtnes står over årets utgave av sommerrevyen i Hønefoss. Sjekk hvem som overtar. Les mer
En måtte sy mens en annen ble fjernet fra Hønefoss sentrum. Dette er bare noe av det som skjedde i sentrum natt til lørdag. Les mer